HAKKIMIZDA

Fırınımıza bir gözatın ve nasıl çalıştığımızı keşfedin

BİZ KİMİZ

1995 yılından bu yana Ankara’da;  Unlu mamuller sektöründe , deneyim sahibi kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ile güvenle hizmet veren, öncü ve takip edilen markasıyız.

Kalite, inovasyon ve sürdürülebilirlik değerleri üzerine kurulu şirketimiz müşterilerimizin memnuniyeti için  sürekli çözümler geliştirerek piyasaya heyecan getirmeye çalışıyor. Sektörümüzde gönül rahatlığı ile tercih edilen harika bir yer olarak tanınmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızın saygı duyulduğundan ve onlara değer verdiğimizden emin olmalarını sağlayacak ortamı destekliyoruz.

1995 Yılı içerisinde faaliyete başlayan ÇAĞLAYAN FIRIN VE UNLU MAMÜLLER Üretim tesisinde, mamullerimiz son teknolojiyle üretilmektedir. Kaliteli bir ekmek kaliteli un dolayısıyla kaliteli buğday demektir.

Tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemelerden üretilir. Üretimin tüm aşmalarında hijyen kurallarına azami dikkat gösterilerek üretilen ürünlerimiz,  taze olarak sizlere sunulur.

Günün ilk saatlerinde başlayan lezzet yolculuğu her gün özenli bir şekilde sizlerin tercihi ile buluşuyor.

25 yıla yaklaşan ticari itibar ve deneyimini ikinci kuşağa taşıyan ÇAĞLAYAN FIRIN günümüzde sadece ekmek üreten bir fırın değil, oluşturduğu TİMİ SANDİVİÇ markası ile müşterilerine unlu mamuller dünyasının eşsiz lezzetlerini sunmaktadır.

Hastanelere, Kolejlere, Okullara, Soğuk Sandviç üretimi yapan bir çok noktaya, Piyasada markası ile tanınan bir çok önemli kuruluşlara Ayvalık Tost Ekmeği,  Kumru Sandviç ve Normal Sandviç Ekmeği, Hamburger, Rol Ekmeği, Döner Ekmeği, Baget Ekmeği,  Kiloluk Tostlar, Büfe Tostu, Küçük Ekmek gibi bir çok çeşit ekmek guruplarına ürün verebilecek tüm Ekmek ve Unlu mamul çeşitlerini üreterek, geniş ürün yelpazesi, hızlı ve yaygın lojistik ağıyla hizmet vermektedir.

çağlayan ekmek-timi sandiviç- ayvalık tost ekmeği-kumru ekmeği
çağlayan ekmek-timi sandiviç- ayvalık tost ekmeği-kumru ekmeği

Maksimum şeffaflıkta tasarladığımız ambalajlarımız sayesinde, tüketicilerimizin aldıkları ürünü görmelerini sağlıyoruz.

Haftanın 7 günü üretimini yaptığımız ürünlerimizi, her bir müşterimize zamanında ve taze olarak sunuyoruz.

Çağlayan Fırın ve Unlu Mamuller olarak yeni projelerle, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.

Şirketimiz bünyesinde üretim tesisimizle aynı yerde faaliyete giren Çağlayan Fırın Kafe , sıcak atmosferi, modern ve ferah dekorasyonu, lezzetli ve özel ürünleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile size keyifli ve lezzetli dakikalar yaşatmaktadır.

Son olarak, mükemmellik arayışıyla tesisimizi temiz, canlı, güvenli, verimli ve uygun şekilde muhafaza eden programları sürekli yürürlükte tutarak geliştirmeye devam edeceğiz.

Sizin İçin Tutkuyla Pişirdiğimiz Ürünlerimiz Keşfedin!