Latest Posts

Tam Zamanında Teslimat

Biz zamanında teslimat için iyi bir tecrübeye sahibiz, zamanında teslimatla% 100 müşteri memnuniyeti sağlamaya inanıyoruz.

Misyonumuz, “Lezzetli ekmeklerimizi,  zamanında, eksiksiz ve taze olarak kapınıza teslim etmektir”.

Sorunsuz bir şekilde, tüm ekmeklerin taze olarak ve de tam zamanında müşteriye ulaşması firmalar için ne derece önemlidir dersek, emininiz ki pek çok kişi son derece önemlidir diye düşünecektir. Özellikle dakiklik ve hatasız bir şekilde teslim tüm firmalar için çok ciddi bir konudur. Elbette firmalar için olduğu kadar, son tüketici için de ciddi bir önem arz eder bu durum.

Ya da bir ürünün zamanından sonra kişiye ulaşması ne ifade edebilir dersek de elbette hiçbir şey ifade etmez. Günlük ekmeklerin hasarsız bir biçimde ve tam zamanında ulaşması gerekmektedir ilgili kişilere.

Firmamız ekmek üretim ve dağıtımı hizmetinde son derece köklü ve kendisini kanıtlamış en önemli firmalardan bir tanesidir. Eksiksiz iş anlayışı ve zamanında teslim özellikleri ile güvenilirliği de birleştirince sizlere kusursuz bir firma çıkmaktadır.

Ekmek dağıtımı denilince az evvel de belirtmiş olduğum gibi en önemli unsurlardan sadece bir tanesi ancak en dikkat edilmesi gereken konu başlığı elbette ki zamanında teslim oluyor. Firmamız sizlere zamanında teslimin sözünü veriyor.

Sabahın en erken saatlerinde başlayan dağıtım sizlerin tam ihtiyaç duyduğunuz zamanda, ürünlerin raflarınızda yerlerini almasını sağlıyor. Eksik ve hata olmaması bakımından da firmalar kesinlikle emin olabilirler. Bu konuda da gerek firmamız ve gerekse de çalışanlarımız son derece titiz davranırlar. Firmamız bu konunun bilincinde olan bir kuruluş olduğu için bu konuda herhangi bir problem veya sorun ile karşılaşmazsınız.

Beklenmedik sebeplerden oluşabilecek nadir gecikmelerde zaten tarafınızla iletişim kurulacaktır. Bu konuda içiniz rahat olabilir ve bize güvenebilirsiniz. Firmamızın kalite politikaları ve güven konusunda çok dikkatli ve sistematik bir çalışma sistemi söz konusudur. Bu da teslimat ve dağıtımlarda zamanında ulaştırma konusunda çok ciddi bir şekilde fayda sağlamaktadır.

Elbette firmanın çalışanlarının istekli olması ve yaptığı işi hakkı ile yapması da bu konuyu fark ettiren bir süreç olacaktır. Firmanın ne kadar iyi ve köklü olması, personelinin de etkinliği ile perçinlenmiş olur. Son tüketici ve bayiler ile iyi ilişkiler geliştirmek ve zamanında olduğu kadar aynı ölçüde de ilgili olmaları doğrultusunda firmanın yerini pekiştirmesi olasıdır. Firmamız bu konuda ciddi ölçüde güvenilir ve istikrarlı bir gelişme gerçekleştirmektedir.

Sizler de ekmek teslimatlarınızın zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini istiyor iseniz, firmamız ile en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz. Sizlere gereken hizmeti en kaliteli ve iyi şekilde vermek için çalışan personelimizle, ekmek dağıtım hizmetinizi yerine getireceğiz.

DAĞITIM İRTİBAT BİLGİLERİMİZ:

FIRIN GENEL SİPARİŞ NUMARASI: 0312 345 42 56

ANKARA DOĞU BÖLGESİ İÇİN;

Görevli Telefon ve Whatsapp Numarası: 0533 965 62 44

Demetevler

Yenimahalle

Etlik

Keçiören

Subayevleri

Aydınlıkevler

Altındağ

Siteler

Karapürçek

Pursaklar

Bağlum

Ovacık

Esertepe

Şentepe

ANKARA BATI BÖLGESİ İÇİN;

Fırın Genel Şipariş Numarası:

Görevli Telefon ve Whatsapp Numarası:

Batıkent

Gazi Mahalesi

Bahçelievler

Emek

Balgat

Yüzüncüyıl

Çukurambar

Eskişehir yolu

ODTU

Hacettepe

Ümitköy

KonutKent

İncek

ANKARA GÜNEY BÖLGESİ İÇİN;

Görevli Telefon ve Whatsapp Numarası: 0532 575 47 64

Eryaman

Etimesgut

Sincan

Törekent

Bağlıca

Yenikent

ANKARA BATI BÖLGESİ İÇİN;

Görevli Telefon ve Whatsapp Numarası: 0 530 642 52 78

Ulus

Maltepe

Kızılay

Cebeci

Mamak

Çankaya

Gaziosmanpaşa

Tunalı

Oran

Leave a Reply